O nas

Biuro projektowe mCube strefa wnętrz to miejsce, w którym urzeczywistniają się marzenia.

Jesteśmy absolwentkami wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Już od kilku lat tworzymy projekty wnętrz prywatnych, wystawienniczych oraz przestrzeni użyteczności publicznej. Naszym głównym zadaniem jest idealne połączenie funkcjonalności i estetyki w projektowanych wnętrzach.

mCube Wrocław to architekci wnętrz, którzy do każdego Klienta podchodzą indywidualnie. Naszym celem jest realizacja pięknego
i niepowtarzalnego wnętrza.
Dbamy o to aby przestrzenie, które aranżujemy były funkcjonalne, wygodne oraz oryginalne. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wymagających Klientów, przygotowując ciekawe kompozycje, proponując wystroje wnętrz zgodne z aktualnymi trendami w dekoratorstwie i stylistyce.

Każde wnętrze, które tworzymy, tworzymy z myślą o naszym Kliencie. Wszystkie szczegóły przygotowujemy z jednakową starannością. Naszym Klientom możemy zagwarantować maksymalne nastawienie na zaspokojenie ich oczekiwań oraz indywidualne podejście do każdego projektu.
Architektura i urządzanie wnętrz to nie tylko praca, to nasza ogromna pasja. Naszym celem jest satysfakcja i zadowolenie Inwestora po wykonaniu projektu, dlatego też hasło przewodnie mCube strefa wnętrz to wyobraźnia i profesjonalizm, które są gwarancją udanych projektów.